Дерев’яне підвіконня на замовлення

Виробництво підвіконь з масиву дерева за розмірами замовника | Великий вибір дерева | ДУБ | ЯСЕН | ВІЛЬХА | СОСНА | Підвіконня з дерева на замовлення в Києві | Швидкі терміни. Підвіконня з дерева на замовлення прекрасно доповнюють як дерев’яні так і пластикові вікна, підкреслити ваш інтер’єр, додати вишукування, надати неповторний вигляд. Ми пропонуємо підвіконня з масиву таких порід дерева як: модрина, дуб і сосна. Наша фірма виготовляє підвіконня з дерева з 2000 року, маючи власне деревообробне обладнання можемо запропонувати вироби дуже високої якості, надати підвіконнях різну форму, вибрати колір, чого не можна домогтися на Верзаліт і пластиці. На підвіконня з дерева надається гарантія 3 роки. Наші підвіконня з масиву натурального дерева вибирають як для приватних будинків, історичних об’єктів і квартир.

Підвіконня з дерева під замовлення

Виготовлення підвіконь з дерева

Підвіконня з дерева ми виробляємо з масиву сосни дуба і модрини, за індивідуальними розмірами під замовлення, звернувшись до нас ви будете впевнені у високій якості продукції, що випускається – 3 роки гарантія на вироби. Майстри нашої фірми правильно знімуть завмер виготовлять і встановлять підвіконня. Також Ви зможете придбати підвіконня за своїми розмірами. Підвіконня з дерева: ясена, вільхи, сосни і дуба під замовлення.

Замовити підвіконня з дерева

Підвіконня вироблені з масиву дерева мають гарну фактуру, естетичний вигляд, вони екологічні і натуральні. Для забарвлення наших виробів ми використовуємо німецькі барвники на водній основі. Ви зможете підібрати фактуру і колір саме під ваш інтер’єр, додати затишку і тепла. Найпростішим і доступним за вартістю є масив сосни, але сосна дуже м’який матеріал. Вироби з модрини будуть дорожче, але фактура дерева красивіше а за якістю міцніше. Найдорожчим, але красивим за фактурою є дуб.

Виробництво підвіконь з натурального дерева

На підвіконнях з дерева на замовлення ми можемо запропонувати вам різне оформлення кромки, це може бути класична кромка або невелике округлення. Округляти кути на балконних вікнах що дуже важливо для безпеки. Технологія виробництва сучасних підвіконь з дерева:
– сушка дерева до певної вологості, видалення пороків сучків і древ, стругання, склеювання дошки по ширині і довжині, виходить масивна переклеєна конструкція, що забезпечує дереву тривалий термін служби.
– покриття антисептиком, грунтовка і кінцева фарбування. Вся продукція має гарантії і сертифікована.

Натуральний підвіконня з дерева

Раніше підвіконня з дерева виробляли з цільного масиву, але що відбувалося з ними через 5 – 10 років, фарба облазить їх вело, вони тріскалися і через 10 років служби на них не можливо було дивитися. Сучасні технології обробки дерева і захисту його від сонця і води далеко пішли вперед і підвіконня з дерева зроблений за сучасними технологіями і через 10 років буде радувати вас. Більшість вибирають підвіконня під колір меблів і підлоги, а їх або роблять з дерева або роблять під дерево, з цього наші підвіконня з дерева завжди актуальні й сучасні. Також ми можемо пофарбувати дерев’яні підвіконня будь-яким кольором по каталогу RAL. Замовити дерев’яний підвіконня з дуба, ясена, вільхи і сосни в Києві.

5/5 - (72 votes)