Про нас

Виробник авторських кухонь із будь-яких матеріалів KitchenArt. Понад 10 років на ринку кухонь. Італійське та Німецьке обладнання. Великий цех на 800м2 Сертифіковані робітники з великим досвідом роботи!

Компанія КітченАрт – Кухні від виробника

“КітченАрт” пишається особистим, хоч і не старим, але не простим і важким шляхом просування. Дорогий проб та помилки, з кожним роком, ми вибирали найкращих розробників матеріалів та фурнітури. Співпрацюючи з ними, ми не маємо труднощів з якістю та з датою служби своєї продукції. Лише так ми і працюємо та керуємо.

2 - Про нас


2001 року фірма «КітченАрт» розпочала рішуче поширення виробництва. Наша компанія пожвавила приблизно все обладнання. І на даний момент ми працюємо тільки з італійськими, німецькими та японськими верстатами. Вони дозволяють досягти мікронної надійності, а це, у створенні меблів – найважливіше.

Великий вибір матеріалів за доступною ціною

У 2003 році ми подумали, що настав час відкрити шлях до покупок для приватних осіб. Саме зараз, Ви бачите цю компанію, що набирає рейтинг так само швидко, як і виробництво.

Зараз ми працюємо в багатьох регіонах країни, зручно справляючись з безліччю замовлень. Наш вибір великий, терміни дивують, а якість доводить ціни наших меблів.

Під час роботи, фірма «КітченАрт» спочатку, турбується про рішучість своїх замовників, юридичну чистоту співробітництва, та надійність своєї продукції.

Фото наших робіт:

Виробник авторських ✅ кухонь з будь-яких матеріалів ⚡ KitchenArt. Більше 10 років ⚡ на ринку кухонь ✅ Італійське та Німецьке обладнання ⚡ Великий цех на 800м2 ⚡ Сертифіковані працівники ✅ з великим досвідом роботи! KitchenArt, Кітченарт, кітчен арт, виробник кухонь, кухні кітчен арт, кухні KitchenArt, компанія KitchenArt, фірма KitchenArt.

Оцените эту страницу