Що таке корпусні меблі

Основою будь-якої обстановки в квартирі або в офісі є корпусні меблі, які включають всілякі шафи, тумбочки, стелажі, столи та аналогічні предмети. Можна підібрати окремі елементи, які поєднуються між собою в єдиному стилі або виглядають контрастно, мають різні розміри та призначення. Асортименти корпусної продукції величезний. Є можливість за доступними цінами виготовити меблі за індивідуальними розмірами у виробника. Корпусні меблі на замовлення від «Азбука меблів» відрізняються високою якістю та міцністю, представлені в різних колірних рішеннях, оптимально підходить для офісного стилю, облаштування домашнього вогнища.

Характеристики корпусних меблів

Корпусними називають меблі, які мають жорсткий каркас, виконаний з деревини або інших пиломатеріалів. Може містити велику кількість висувних ящиків, полиць, секцій для зберігання. Обов’язково наявність бічних граней, верхньої та передньої стінки. Задня може виготовлятися з тоншого полотна і кріпитися на цвяхи, шурупи або клей. “Коробка” має точні розміри, легко встановлюється біля стін. Подібні меблі можуть використовуватися як міжкімнатна перегородка, тумба.

Купити корпусні меблі можна готові або на замовлення. Популярністю користується послуга виготовлення меблів на замовлення за низькими цінами. Експерти допоможуть вибрати модель, колір, розміри, кількість предметів, а фахівці зберуть гарнітур за короткий термін.

Переваги корпусних меблів

Багато виробників сьогодні займаються виготовленням корпусних меблів. Вона зберігає популярність через ряд позитивних моментів, які впливають на кінцеву вартість та окупність:

  • Чудова функціональність.
  • Модульність. Можливість поєднувати різні предмети в одному приміщенні, доповнювати інтер’єр, робити перестановку.
  • Місткість.
  • Довгий термін експлуатації.

Корпусні меблі мають багато переваг перед іншими предметами інтер’єру завдяки простій будівлі, яка підходить для більшості стилів. Вона дозволяє складати нові композиції з наявних елементів, зменшувати їх або доповнювати новими модулями. При виборі готової конструкції рекомендується звертати увагу на якість матеріалів, надійність кріплення, міцність гарнітура, якісну фурнітуру, сертифікати, що підтверджують, та естетичність.

Замовлення корпусних меблів в «Азбука меблів»

Компанія надає послуги з виготовлення корпусних меблів для офісу на замовлення. Можна також вибрати моделі для дому серед численних пропозицій. Доступний вибір із готової продукції, яка представлена на сайті, або виготовлення меблів на індивідуальне замовлення.

Якісні меблі на замовлення від «Абетка меблів» зроблять з будь-якого приміщення функціональну зону для розміщення дрібниць та ділових паперів, посуду та одягу.

Види корпусних меблів

Корпусні меблі виготовляються із ДСП, металу, деревини, пластику. Найбільш популярними елементами є такі модулі:

  • шафи корпусні з різною геометрією (прямокутні, високі, з антресоллю, з окремих пеналів);
  • стінки з відкритим фронтом або засклені;
  • буфети;
  • комоди для зберігання речей;
  • стелажі, бібліотеки;
  • тумби.

Сучасні меблі на замовлення відрізняються стильним дизайном і відповідають усім потребам власників. Такі предмети мають тривалий термін служби та зберігають свою актуальність весь цей час. У Києві купити корпусні меблі можна на сайті «Абетка меблів».

5/5 - (10 votes)