Стіл з дерева на замовлення

ᐈ Якісне ➤【ВИГОТОВЛЕННЯ СТОЛІВ З ДЕРЕВА】➤ від виробника в Києві ➤ Великий вибір якісних матеріалів ➤ Доступні цени✓ Дизайнерські рішення для столів. Найчастіше саме стіл з дерева стає основним елементом внутрішнього оздоблення. Не має значення, чи йде мова про стильний журнальному столику, парадному столі в зал або про письмовому столі з масиву дуба – високоякісний стіл ручної роботи, особливо з масиву дерева, привертає увагу і має свою енергетику.

Види дерев’яних столів

Знайти якісну продукцію із справжнього дерева нелегко. Особливо, якщо не бути впевненим, що матеріал натуральний. Тому так важливо співпрацювати з перевіреним та досвідченим продавцем меблів. Виробництво «КітченАрт» прямий постачальник якісних меблів з дерева. Ми пропонуємо такі варіанти дерев’яних столів:

  • Прямокутні столи з дерева.
  • Квадратні столи з дерева.
  • Круглі столи з дерева.
  • Овальні столи з дерева.
  • Різного кольору та довгі столи з дерева.

Стіл із масиву дерева на замовлення

derevjannyj stol - Стіл з дерева на замовлення

Дерев’яний стіл на замовлення відрізняється виконанням: з патиною, малюнком, різьбленням або орнаментом. Усі позиції мають постійні габарити, розсувний чи розкладний механізм. Завдяки йому виріб можна збільшити в розмірі, розсунувши стільницю.

Фото столів з дерева

Фірма kitchenart пропонує неповторні столи з масиву дерева на замовлення. Ми зробимо стіл як по дизайн-проекту, так і на вашу начерку або фото з інтернету. До Ваших послуг не тільки професіоналізм наших червонодеревців, але також великий досвід у виробництві неповторною меблів і сучасне обладнання, якою ми займаємося вже більше 20 років.

5 причин придбати ексклюзивний стіл з масиву від kitchenart

Наше виробництво знаходиться в Києві. І ми самі виготовимо Ваш стіл, від дошки до фарбування. Для Вас це означає відсутність дилерських націнок і оперативне вирішення різних питань. Сучасні технології і великий досвід. Ми займаємося виробництвом меблів з масиву з 2002 року. Середній безперервний стаж наших майстрів – десять років.

Столи з дерева під замовлення. Дерев’яний стіл від виробника.

Невеликі націнки за «ексклюзив». Наше виробництво адаптовано під рішення нестандартних і різноманітних завдань. Гнучка система управління проектами, навчання фахівців, велика база постачальників і партнерів. Все це дозволяє нам виготовити ексклюзив з мінімальними витратами часу і сил. А якщо витрат у нас менше – платите ви теж менше.


Комплексний підхід. У нас Ви можете замовити не тільки стіл з масиву, але також крісла або стільці в тому ж дизайні. Також, ми робимо стінові панелі, елементи декору, міжкімнатні двері. Таким чином, Ви з легкістю можете вирішити питання з меблюванням кімнати в єдиному стилі, заощадивши час і сили для чогось більш важливого.


Відкрита схема роботи. Ми готові надати Вам всі потрібні кошторису і пояснити схему ціноутворення, а на сайті відзвітуємо про етапи зробленої роботи. Все під контролем, все на виду – не виходячи з дому.

Столи з масиву дерева і гарантії на них

На все столи ми надаємо пакет документів і надаємо гарантію. Гарантійний термін залежить від великої кількості умов і починається від трьох років. На певні престижні столи з цінних порід дерева ми надаємо довічну гарантію.

Вартість на виготовлення столів з дерева

Ціна на столи з дерева за індивідуальним замовленням розраховується в індивідуальному порядку. І це не спроба обійти питання про вартість. Просто одна справа, коли ви бажаєте придбати готовий стіл десь в магазині, і зовсім інше – якщо ви розглядаєте варіант, наприклад, журнального або обіднього столу з масиву дуба на замовлення. У другому випадку у вас є бажаний дизайн, потрібні розміри, але все інше поки – чистий аркуш.

Авторські столи з дерева на замовлення

«Секрет» в тому, до одного і того ж дизайну можливо прийти різними способами. Істотної економії можна досягти тільки за рахунок зміни лакофарбових матеріалів, проте як правило способів значно більше. З цієї причини ми не рекомендуємо Вам ту комплектацію і ті матеріали, з якими звикли працювати – а підлаштовуємось під ваші прохання і бюджет. Це найкраща гарантія того, що ви знайдете найкращий варіант за наявні кошти.
5/5 - (10 votes)